Kontakty

STATING s.r.o.
IČ: 25963864
DIČ: CZ25963864
web: www.stating.cz
e-mail: stating@stating.cz

Společnost je zapsaná u restříkového soudu v Hradci Králové pod značkou C 17922.
    
Sídlo firmy
Pardubická 861/75a
500 04  Hradec Králové
telefon: +420 494 321 231
Provozovna (administrativní budova)
517 41 Kostelecká Lhota 100
telefon: +420 494 542 036
telefon: +420 494 542 408
fax: +420 494 542 410


Vedení společnosti

Pavel Hurych foto
Ing. Pavel Hurych jednatel a výkonný ředitel

Tomáš Hudec foto
Tomáš Hudec výrobní ředitel, prokurista

Roman David foto
Roman David vedoucí rozpočtového oddělení


Administrativa

Lucie Syrová foto
Ing. Lucie Syrová administrativní pracovnice syrova@stating.cz

Kateřina Šedová foto
Kateřina Šedová sedova@stating.cz

Jana Jansová nofoto
Jana Jansová, DiS administrativní pracovnice +420 727 919 979 jansova@stating.cz

Eva Horáková foto
Eva Horáková asistentka +420 725 929 486 horakova@stating.cz


Příprava staveb

Marek Kejzar foto
Ing. Marek Kejzar rozpočtář +420 702 197 376 kejzar@stating.cz

Radek Havel foto
Radek Havel příprava staveb +420 727 930 159 havel@stating.cz

Tomáš Klec foto
Ing. Tomáš Klec příprava staveb, rozpočtu a nákupu +420 601 559 957 klec@stating.cz

Zbyněk Černý foto
Zbyněk Černý nákup subdodávek cerny@stating.cz

Eva Hurychová foto
Ing. Eva Hurychová příprava staveb +420 494 321 231 hurychova@stating.cz

Hana Foglová foto
Ing. Hana Foglová nákup subdodávek +420 724 782 436 foglova@stating.cz

Petr Drhlík foto
Ing. Petr Drhlík projekt manažer, příprava staveb +420 724 023 495 drhlik@stating.cz


Výroba - stavbyvedoucí

Roman Suchý, Ing. foto
Ing. Roman Suchý stavbyvedoucí +420 727 967 035 suchy@stating.cz

Vladimír Honzík foto
Ing. Vladimír Honzík stavbyvedoucí +420 602 341 343 honzik@stating.cz

Jiří Hudeček foto
Jiří Hudeček stavbyvedoucí +420 727 828 166 hudecek@stating.cz

Miroslav Netušil foto
Miroslav Netušil stavbyvedoucí +420 702 137 823 netusil@stating.cz

Jaroslav Kainek foto
Ing. Jaroslav Kainek stavbyvedoucí 727 914 078 kainek@stating.cz

Jaroslav Udlínek foto
Jaroslav Udlínek stavbyvedoucí udlinek@stating.cz

Kamil Polák foto
Kamil Polák +420 724 023 409 polak@stating.cz

Oldřich Hovorka foto
Ing. Oldřich Hovorka +420 725 071 767 hovorka@stating.cz

David Antoš foto
David Antoš hlavní stavbyvedoucí antos@stating.cz

David Terer foto
David Terer stavbyvedoucí +420 725 998 670 terer@stating.cz


Ostatní

Michal Urban foto
Michal Urban správa nemovitostí +420 494 321 231 +420 602 717 465 m.urban@stating.cz